Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmeden mezara koymak

Rüyada ölmeden mezara koymak

Rüyada ölmeden mezara koymak zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, tövbelerinin kabul olacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, ileride yaşanabilecek sağlık sorunları için çeşitli kontrollerden geçileceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmeden mezara koymak gördüyseniz:

  • Gerekli ataklığı gösterebilirseniz sorunları kolaylıkla aşarsınız.

Rüyada mezara çelenk koymak kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya alamet etmektedir.

Rüyada mezara ekmek koymak çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına alamet eder.

Rüyada bebeği mezara koymak uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, güç ve para kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmeden mezara koymak yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eşini mezara koymak maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada canlı mezara koymak etrafındakiler tarafından kutlanacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına yorulur.

Rüyada mezara gül koymak gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine delalet eder.

Rüyada ölü birini mezara koymak hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, kötü ve zor günler geçireceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments