Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada nişanlık giyen birini görmek

Rüyada nişanlık giyen birini görmek

Rüyada nişanlık giyen birini görmek sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine ve bu sayede dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına rivayet eder.

Rüyada nişanlık giyen birini gördüyseniz:

  • Sadece maddi konularda değil her konuda savurgan olabilirsiniz.

Rüyada bir başkasını nişanlandığını görmek maddi konularda kayıplar olacağına, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada evliyken başkasıyla nişanlanmak hasret çekenlerin buluşacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada nişanlıdan ayrılık görmek derde ve kedere düşeceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlanmak ve nişanı atmak çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, hem de iş hayatına yansıyacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğini nişanlı görmek yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına yorulur.

Rüyada toz pembe nişanlık görmek artık kötü günler yaşamayacağına, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına delalettir.

Rüyada mavi nişan elbisesi görmek rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, dileklerinin kabul olacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada nişanlık görmek günahtan temizlenmeye, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.