Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada nehirde balık tutmak

Rüyada nehirde balık tutmak

Rüyada nehirde balık tutmak amacına ulaşabileceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada nehirde balık tutmak gördüyseniz:

  • Üzerinizdeki olumsuzlukları fazla üzülmeden atlatacaksınız.

Rüyada nehirden balık tutmak bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada nehirde balık tutmak iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada balıklı nehir görmek başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada nehirde balıklarla yüzmek zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada nehir içinde balık görmek yeni bir işte tartışma yaşanacağına, işlerinin düzene gireceğine, duygularının karşılıklı olacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada nehir ve balık görmek dua alacağına, onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada nehirde yüzen balıklar görmek bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, zorluklarla boğuşulacağına, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine delalet eder.

Rüyada nehirde büyük balık görmek yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, bir sebeple iş hayatında zor günler geçireceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments