Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mor şapka görmek

Rüyada mor şapka görmek

Rüyada mor şapka görmek yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, herkesin desteğinin alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor şapka gördüyseniz:

  • Başka kimselerle birlikte son derece başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Rüyada mor şapka takmak aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyada mor şapka görmek şansının yaver gideceğine ve Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüyada sünnet şapkası görmek büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine alamet eder.

Rüyada asker şapkası takmak işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kahverengi şapka takmak bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski şapka görmek kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir sürü şapka görmek aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, hiç beklenmeyen bazı sıkıntıların başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada başına şapka giymek kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments