Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mor kolye görmek

Rüyada mor kolye görmek

Rüyada mor kolye görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine delalet eder.

Rüyada mor kolye gördüyseniz:

  • Maddi açıdan mantıksız ilerliyor veya bazı konularda aklıselim davranmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada mor kolye takmak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, hayra ve esenliğe işarettir.

Rüyada mor taşlı kolye görmek kendisini çok yıpratacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada mor renk kolye görmek özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor kolye görmek yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine işaret eder.

Rüyada kelebek kolyesi görmek tecrübelerini aktaracağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına işarettir.

Rüyada büyük altın kolye görmek yetim sevindireceğine, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada baykuşlu kolye görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına delalettir.

Rüyada fildişi kolye görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments