Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada minik etek giymek

Rüyada minik etek giymek

Rüyada minik etek giymek ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine alamet eder.

Rüyada minik etek giymek gördüyseniz:

  • Akla yatkın olmayan işler peşinde koşan ya da ilkesel olarak size ters konularda onayınızı bekleyen kişilere direnç gösterebilirsiniz.

Rüyada minik etek giymek çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine yorulur.

Rüyada minik serçe görmek doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada minik kedi görmek zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine işarettir.

Rüyada minik kurtlar görmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz minik kedi görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, çalışmalarının takdir edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada minik köpek görmek yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine işaret eder.

Rüyada minik beyaz fare görmek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine ve kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, alım gücünün artacağına yorulur.

Rüyada minik kaplumbağa görmek daima zinde ve genç kalacağına, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments