Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mezarlıkta yemek yemek

Rüyada mezarlıkta yemek yemek

Rüyada mezarlıkta yemek yemek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine, bazı başka desteklere kavuşacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, işlerin daha kötüleşeceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada mezarlıkta yemek yemek gördüyseniz:

  • Huzursuzluktan aşk hayatınız da nasibini alabilir.

Rüyada mezar toprağı yemek hayır getirecek bir yola girileceğine, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada mezarlıkta yemek dağıtmak işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada mezarda yemek sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, yanlış kararlar vereceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta yemek görmek mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine tabir olunur.

Rüyada mezardan bir şey yemek kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta üzüm yemek kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta ekmek yemek prestij kaybı yaşayacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada mezarlıkta yemek yapmak onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments