Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada merdivenle inmek

Rüyada merdivenle inmek

Rüyada merdivenle inmek elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, zengin bir hayat sürüleceğine, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada merdivenle inmek gördüyseniz:

  • Tamirat işleri veya tamir edilmesi gereken ilişkiler size pahalıya mal olabilir.

Rüyada merdivenden atlayarak inmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, alim insanlardan sayılacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına yorulmaktadır.

Rüyada dik merdivenlerden inmek sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına tabir olunur.

Rüyada hızla merdiven inmek iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada merdiven koşarak inmek rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, anne baba duası alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada sürekli merdiven inmek dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, gelişim içine girileceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına delalet eder.

Rüyada bisikletle merdiven inmek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, tövbe etmeden vefata, çaresizliğinin büyüyeceğine, zahmetinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek bir merdivenden inmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, aile içinde de bereketin artacağına, çok büyük mutluluk duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdiven çıkıp inmek kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments