Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada leblebi ve kuru üzüm görmek

Rüyada leblebi ve kuru üzüm görmek

Rüyada leblebi ve kuru üzüm görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, kazancının epey düşeceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, geniş bir ev satın alacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine inanılır.

Rüyada leblebi ve kuru üzüm gördüyseniz:

  • Endişelerinizi paylaştığınıza inandığınız kişiler farklı şekilde davranabilirler.

Rüyada kuru üzüm leblebi görmek kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada leblebi ve kuru üzüm görmek işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuru üzüm leblebi yemek hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada leblebi üzüm görmek işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinden leblebi almak önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına delalet eder.

Rüyada leblebi şekeri görmek eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada kavrulmuş leblebi görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, üzücü durumlara düşüleceğine ve eşler arasına huzursuzluk yaşanacağına, problemlerin çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada leblebi tozu görmek kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kadriye

Rüyamda evimde çok miktarda leblebi üzüm var ağzını açtıgımda dökülüyor bayatmış hepsini birileri çöpe atıveriyor