Rüyada kum boncuk görmek

Rüyada kum boncuk görmek belaya ve derde düşeceğine, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, sorunlarının günden güne azalacağına, onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kum boncuk gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili temel esasları irdeleyebilirsiniz.

Rüyada kum boncuk görmek her gün daha fazla dolacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada cam boncuk görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine işaret eder.

Rüyada nazar boncuklu altın kolye görmek hatalı yollara sapılacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine işarettir.

Rüyada mavi boncuklu tesbih görmek eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına tabir olunur.

Rüyada birinden nazar boncuğu almak hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, suç işleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boncuk çalmak parasal durumun düzeltileceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rengarenk boncuklar görmek sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boncuk bilezik görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hülya

Rüyamda kaçarak evlenmişim. Eşim yabancı birisi. Gençlik halimdeyim.bana takılan altınlarımı 30 cm genişliğinde derince bir tencereye dolduruyorum.içine kum boncuktan örülmüşbileklik ve kolyelerimde varmış onlarda da koyuyorum. Takılarımı koyarken de tek tek hesabınınıda yapıyorum. Takılarımın değeri 185 milyon TL ediyormuş.tencerenin içine su doldurup, kaynatammış bir adam olan odanın ortasına tencereyi koyuyorum. Rahmetli annem sağmış ve bana çok öfkeliymiş. O öfkeyle kızmaya geliyormuş.

Scroll to Top