Rüyada kör at görmek

Rüyada kör at görmek borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Rüyada kör at gördüyseniz:

  • Tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Rüyada kör at görmek çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, her daim temkinli olacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına yorulur.

Rüyada kör dilenci görmek hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada annemi kör görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına alamet eder.

Rüyada kör güvercin görmek kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, daha kötü günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada kör bir kadına yardım etmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine delalet eder.

Rüyada kör kıza yardım etmek sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine alamet eder.

Rüyada bir kadını kör görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, sevap işleyeceğine, dua alacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına inanılır.

Rüyada körleri görmek başarısızlığa düşeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top