Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada köpeğe çarpmak

Rüyada köpeğe çarpmak

Rüyada köpeğe çarpmak yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, büyük atılımların yapılacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpeğe çarpmak gördüyseniz:

  • Herkesin ihtiyaçları karşılandığında daha iş birlikçi olduklarını göreceksiniz.

Rüyada arabayla köpeğe çarpmak zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, çok iyi yerlere geleceğine, kazancın katbekat artacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpek çarpmak cesaretinin yerine geleceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpeğe çarpmak üzüntü verici olaylar yaşanacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına delalettir.

Rüyada köpeğe arabayla çarpmak hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başı çarpmak hayal kırıklığına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabayı arabaya çarpmak hem sevilen, takdir edilen kişi olacağına, borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada danaya çarpmak rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, elinin bollaşacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada otobüsle birine çarpmak sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments