Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada komşusunun evini sattığını görmek

Rüyada komşusunun evini sattığını görmek

Rüyada komşusunun evini sattığını görmek düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, tatsız sözlerin de unutulacağına alamet eder.

Rüyada komşusunun evini sattığını gördüyseniz:

  • Hayatınızı güzelleştirmek istiyorsanız sınır tanımamalısınız.

Rüyada komşunun evinde kalabalık görmek düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun evine görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına yorulur.

Rüyada komşunun evini yanarken görmek girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun evini temizlediğini görmek büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, parasının ve malının eksik kalmayacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun evinde fare görmek kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, elinde bulunan imkânları çok akıllıca bir şekilde kullanarak hayırlı kazançlar elde edeceğine ve aile bireyleri ile birlikte gireceği bir iş sayesinde çok takdir edilen ve insanlar tarafından takip edilen bir kişi olacağına, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada komşu evin yandığını görmek dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, işlerinin sarpa saracağına, zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada komşunun evini badana yapmak ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına ve hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına, etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşunun evinde yemek yemek kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments