Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kızının saçında bit görmek

Rüyada kızının saçında bit görmek

Rüyada kızının saçında bit görmek sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, günahkâr olacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, ön plana çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızının saçında bit gördüyseniz:

  • Kültürel aktiviteler, ruhsal çalışmalar ya da mistik konularda veya gerçek anlamda maceraya atılma isteğinizin artabileceği bir aylık süreçtesiniz.

Rüyada kızının saçında bit görmek geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, yaşam şartlarının iyileşeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına yorulur.

Rüyada kızını bitli görmek rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına delalettir.

Rüyada kızının kafasında bit görmek ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, onu hayallerine kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının saçından bit ayıklamak büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine alamet eder.

Rüyada saçını tararken bit görmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, daha büyük işler için bir örnek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçta siyah bit görmek çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine delalettir.

Rüyada saçında bit öldürmek aile içinde huzurunun yerinde olacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına delalettir.

Rüyada saç tararken bit görmek hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

Rüyamda kızımın bitlendiyini ve annesinin de bitleri temizlediğini görüyorum ve özellikle bir bitin siyah olduğunu görüyorum.