Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kızıl peruk görmek

Rüyada kızıl peruk görmek

Rüyada kızıl peruk görmek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına tabir olunur.

Rüyada kızıl peruk gördüyseniz:

  • Bazı eleştiri ya da şikayetlerinizi dile getirmeniz duygusal anlamda suların ısınmasına neden olabilir.

Rüyada kızıl peruk görmek güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada kızıl peruk takmak yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına işarettir.

Rüyada kırmızı peruk takmak çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, bir sebeple uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına alamet eder.

Rüyada peruk saç takmak yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada peruklu kadın görmek ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, anne baba duasının alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine yorulur.

Rüyada kafaya peruk takmak hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, bir süre sıkıntı çekeceğine işarettir.

Rüyada peruk takan birini görmek başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada peruk takmak çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda kızıl saç boyası almışım ama saçım kahve tonları gerçekte peruğu kafama takarken saçımında kızıl olduğunu ve ve olduğundan uzun olduğunu görüyorum sevinip kafama takıyorum peruğu, saçım bayağı uzuyor rüyamda saçımda perukta canlı parlak birbirine uyum sağlıyor dikkatli bakınca peruğun alt kısımları beyaz saç lıymış peruğu boyarım diye düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.