Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini sıkıntıda görmek

Rüyada kendini sıkıntıda görmek

Rüyada kendini sıkıntıda görmek hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, sevilen bir dostun geleceğine, maddi imkânlarının azalacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine delalet eder.

Rüyada kendini sıkıntıda gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizi kıskanabilir veya tehdit altında hissedebilirler.

Rüyada geçim sıkıntısı çekmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, kişinin şifa bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşini sıkıntılı görmek çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine inanılır.

Rüyada kendini sıkıntıda görmek attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının sıkıntıda olduğunu görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına alamet etmektedir.

Rüyada para sıkıntısı çekmek sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabaya yardımcı olunacağına, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı sıkıntılı görmek sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşını sıkıntıda görmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıkıntıdan ağlamak her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments