Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi saçını siyah görmek

Rüyada kendi saçını siyah görmek

Rüyada kendi saçını siyah görmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, zaman zaman kişiyi ezeceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine inanılır.

Rüyada kendi saçını siyah gördüyseniz:

  • Normal koşullar altında uyumlu çalıştığınız veya rahat geçindiğiniz bir iş arkadaşınız ya da herhangi bir tanıdığınız korkunç hareketleriyle sizi şaşırtabilir.

Rüyada saçı siyah görmek herkesin rahat edeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçını siyah ve uzun görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah saçlı mavi gözlü bebek görmek şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine işarettir.

Rüyada sarı saçlı birini siyah saçlı görmek kolaylık sağlayacağına, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada saçları siyah görmek kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına, diplomalarının artacağına, çok güzel olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada beyaz saçın siyah olduğunu görmek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, kendisine olan özgüveninin de artacağına yorulur.

Rüyada siyah kıvırcık saç görmek üzeceğine, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine delalettir.

Rüyada saçlarının siyaha boyandığını görmek büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments