Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi dişinin döküldüğünü görmek

Rüyada kendi dişinin döküldüğünü görmek

Rüyada kendi dişinin döküldüğünü görmek temiz saf bir adamla evlenebileceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine delalettir.

Rüyada kendi dişinin döküldüğünü gördüyseniz:

  • Bir gece gideceğiniz bir yerde karşıt cinsten birisi tepenizi attıracak, çekinmeden haddini bildirin.

Rüyada dişi beyaz görmek bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada dişini çektirdiğini görmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, hayırlı ve güzel olacağına, rızkının çeşitleneceğine yorulur.

Rüyada takma dişin kırılmasını görmek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, ana baba için büyük bir ev alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada dişi ev kedisi görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, üstün başarılar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının beyaz dişini görmek zaman zaman kişiyi ezeceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine delalet eder.

Rüyada dişi aslan yavrusu görmek ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine işaret eder.

Rüyada dişine tel takmak düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada azı dişinin olmadığını görmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments