Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kapıda birini görmek

Rüyada kapıda birini görmek

Rüyada kapıda birini görmek ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına, ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, hayallerinin ve umutlarının tabiri caizse suya düşeceğine, ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, oğlu evli ise boşanacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada kapıda birini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza veya sevgi temalı ilişkilerinize zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada kırık anahtarla kapı açmak beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına, feraha ermeye işaret etmektedir.

Rüyada evin kapısının çıktığını görmek para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, sorunların yakında son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada araba kapısını açık görmek geçim sıkıntısı çekeceğine, dertlerin yükünden kurtulacağına, kazanç elde edeceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına inanılır.

Rüyada kulpsuz kapı görmek illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına delalet eder.

Rüyada camlı kapı görmek ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine ve şanssızlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kapıda paspas görmek yakında başlayacak aşk macerasına, başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına delalettir.

Rüyada beyaz demir kapı görmek bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kapının kapanmasını görmek adını kirleteceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, güzel günlerin sona ereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments