Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kaçırılan birini kurtarmak

Rüyada kaçırılan birini kurtarmak

Rüyada kaçırılan birini kurtarmak ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, huzurunu yerine getireceğine, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, gelirinin çoğalacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaçırılan birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza çalışmanızda ya da ruhen veya fiziksel olarak stres oluşturan konularda rahatlamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada kaçırılan bebeği kurtarmak rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, mutsuz olacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaçırılan birini kurtarmak para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine, rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kaçırılan çocuğu kurtarmak temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada düşeni kurtarmak şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeği boğulmaktan kurtarmak ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ateşten bebek kurtarmak maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalettir.

Rüyada düşen bebeği kurtarmak manevi olarak çok yıpranılacağına, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada erkek çocuğu ölümden kurtarmak mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments