Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada iyi yüzmek

Rüyada iyi yüzmek

Rüyada iyi yüzmek bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada iyi yüzmek gördüyseniz:

  • Olumsuz cevap almanız durumunda diğer seçeneklerinizi değerlendirme konusunda özgür kalabilirsiniz.

Rüyada çok iyi yüzmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada iyi yüzmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına alamet eder.

Rüyada çok iyi yüzdüğünü görmek çok önemli başarılar elde edileceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine işarettir.

Rüyada hastalığın iyileştiğini görmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada iyi şeyler görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşmanını iyi görmek üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine işarettir.

Rüyada okulda iyi not almak zor bir döneme gireceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına, daha kötü günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bebek iyileştirmek işlerin yeni kapılar açacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, iyi halinin kalmayacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments