Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada havuzda kadınlarla yüzmek

Rüyada havuzda kadınlarla yüzmek

Rüyada havuzda kadınlarla yüzmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, içinin huzurla dolacağına, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada havuzda kadınlarla yüzmek gördüyseniz:

  • Diğer kişilerin problemleriyle uğraşmak veya eksiklerini kapatmak hayatınızın önemli bir zaman dilimini harcamanız anlamına geliyor olabilir.

Rüyada havuzda kadınlarla yüzmek kafasının sakinleşeceğine, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine alamet eder.

Rüyada havuzun dibinden yüzmek sorunların çözüme kavuşacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada havuzda bir erkekle yüzmek birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, kazançlı bir adım atılacağına, insanların takdirini kazanacağına delalet eder.

Rüyada havuzda balıkla yüzmek parasının değerini bilerek hareket edeceğine, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada havuzda yüzmek dalmak sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, kazancının artacağına yorulur.

Rüyada havuza atlayıp yüzmek eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada kıyafetle havuzda yüzmek şansının her daim kendisinden yana gideceğine, yeni bir hayata adım atılacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine işarettir.

Rüyada derin bir havuzda yüzmek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments