Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada havuz içinde olduğunu görmek

Rüyada havuz içinde olduğunu görmek

Rüyada havuz içinde olduğunu görmek sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, yalan söylemeye, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına rivayet eder.

Rüyada havuz içinde olduğunu gördüyseniz:

  • Sizi anlayan eski dost, meslektaş veya ortaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Rüyada havuzun içinde timsah görmek yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına işaret eder.

Rüyada cami içinde havuz görmek hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada havuzun içinde köpek görmek aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına alamet eder.

Rüyada havuz içinde hayvan görmek dost ve akrabaların şaşırtılacağına, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına rivayet eder.

Rüyada havuz içinde olduğunu görmek verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, rüya sahibinin bu sayede daha rahat bir hayata kavuşarak yüzünün de güleceğine inanılır.

Rüyada havuzu içinde balık görmek hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada havuz içinde yılan görmek mal mülk sahibi olunacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini havuzun içinde görmek yaptığı bir projede büyük zararlara uğrayacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.