Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hastane merdiveni çıkmak

Rüyada hastane merdiveni çıkmak

Rüyada hastane merdiveni çıkmak çok büyük zararlar edileceğine, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada hastane merdiveni çıkmak gördüyseniz:

  • Sebepsi yere sinirlenmeniz, herşeye kızmanız mümkündür.

Rüyada hastane merdiveni çıkmak aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, hedeflerini tutturamayacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Rüyada hastane merdiveni görmek daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada hastaneye girip çıkmak ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, sorunların atlatılacağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada hastaneden çıkmak hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kişinin kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada beton merdivenden çıkmak yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birisiyle merdiven çıkmak kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, üçüncü gözünün açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dik merdivene çıkmak hayırlı kişilerle tanışılacağına, o masumların bedduasını alacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada merdivenden arabayla çıkmak aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments