Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hapis ziyaret etmek

Rüyada hapis ziyaret etmek

Rüyada hapis ziyaret etmek mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına delalettir.

Rüyada hapis ziyaret etmek gördüyseniz:

  • Düşünmeden tepki vermeyin.

Rüyada hapiste birini ziyaret etmek sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, daha fazla yakınlaşacağına delalet eder.

Rüyada hapis ziyaret etmek rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada hapisteki birini ziyaret etmek dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunu hapiste görmek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, borçlarının biteceğine, girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada annemi hapiste görmek yeni bir hayata başlayacağına, kimseye borçlanmayacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapise düşmek sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin birini hapiste görmek doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin hapise girdiğini görmek sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments