Rüyada hamile kadınla öpüşmek

Rüyada hamile kadınla öpüşmek işlerinde atılıma geçeceğine, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, kişinin başarılarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamile kadınla öpüşmek gördüyseniz:

  • Çok fazla konuşmak uygulamaya geçmeyi geciktirebilir.

Rüyada hamile kadının karnını ellemek elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, duygularının ön plana çıkacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamile kadının kanaması olduğunu görmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine yorulur.

Rüyada hamile bir kadın görmek malını, parasını ve işini kaybedeceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, fesatlıklar içinde kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile kadına altın vermek bütçesinin genişleyeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine alamet eder.

Rüyada hamile kadına sarılmak ev sahibi olunacağına ve yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada hamile bir kadının doğurduğunu görmek malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz elbiseli hamile kadın görmek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına delalettir.

Rüyada hamile kadını ölmüş görmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, kısmetin ve şansın açılacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top