Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gölde su görmek

Rüyada gölde su görmek

Rüyada gölde su görmek sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, lüksüne de lüks katacağına, hayallerindeki insanla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada gölde su gördüyseniz:

  • Egonuz veya zor bir ilişkiniz her zaman yapmak istediğiniz bir şeyi unutturabilir.

Rüyada göl suyunun çekilmesi görmek başarıya giden yolların açık olacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada gölden su içmek gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gölden su doldurmak ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına delalet eder.

Rüyada su gölü görmek gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada gölden su almak daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada göl suyu içmek bulunduğu mevkide yükseleceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göl suyunun yükseldiğini görmek çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyu çekilmiş göl görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments