Rüyada gitmediğin yere gitmek

Rüyada gitmediğin yere gitmek aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine işarettir.

Rüyada gitmediğin yere gitmek gördüyseniz:

  • İhmalkarlığınız maddi kayıplara neden olabileceği gibi olası kazançları kaçırmanızla da sonuçlanabilir.

Rüyada ailecek bir yere gitmek geçim sıkıntısı yaşanacağına, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, zenginliğe işaret eder.

Rüyada acele bir yere gitmek sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, kederlerinin son bulacağına, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada gemide bir yere gitmek atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, hediyeler ve elbiseler alınacağına delalettir.

Rüyada istenilen yere gidememek sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, gereken sabrı göstereceğine, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine işarettir.

Rüyada gitmek istediği yere gidememek sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine inanılır.

Rüyada bilinmeyen bir yere gitmek iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına rivayet eder.

Rüyada çok güzel bir yere gitmek üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada bilmediğin yere gitmek kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, ev taşımaya, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top