Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evlenip ağlamak

Rüyada evlenip ağlamak

Rüyada evlenip ağlamak doyasıya hasret gidereceğine, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine, maddi kayıpların olacağına, bu süreçte yaşanacak olan zararın uzun zaman telafi edilemeyeceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine alamet eder.

Rüyada evlenip ağlamak gördüyseniz:

  • Kendinizi kötü bir duruma düşürmemek veya imajınıza zarar vermemek için gayret göstermeniz gerekiyor.

Rüyada evlenirken ağladığını görmek sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine inanılır.

Rüyada evlenirken ağlamak işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine delalettir.

Rüyada ev için ağlamak birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, büyük bir karar verileceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına alamet eder.

Rüyada evlenip ağlamak el üstünde tutulur hale geleceğine, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, günahlara delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının çok ağladığını görmek ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, gerginliğin biteceğine rivayet eder.

Rüyada karsılıklı ağlamak yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü birini ağladığını görmek gelirinin giderinden fazla olacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine rivayet eder.

Rüyada telefonla konuşurken ağlamak bazı maddi problemler yaşayacağınıza, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına, hayatının afiyette geçeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments