Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eve kireç görmek

Rüyada eve kireç görmek

Rüyada eve kireç görmek tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada eve kireç gördüyseniz:

  • Maddi, sevdiğiniz bir kişiyle veya evinizle bağlantılı konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Rüyada evi kireçle badana yapmak doğru iş ortaklığı yapacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına alamet eder.

Rüyada kireçli ev görmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, uzun ve hayırlı bir ömre inanılır.

Rüyada eve kireç görmek bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz kireçli ev görmek bazı tartışmalar yaşayacağına, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine alamet eder.

Rüyada evi kireç yapmak ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, işlerini büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kireç boyalı ev görmek fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, borçlanıp, hasta olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada toz kireç görmek uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada beyaz kireç yapmak yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments