Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşyaları taşımak

Rüyada eşyaları taşımak

Rüyada eşyaları taşımak kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, çok sağlıklı olunacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına delalet eder.

Rüyada eşyaları taşımak gördüyseniz:

  • İlginin ötesinde başka şeyler yapma fırsatınız olacak.

Rüyada ev eşyalarını taşımak ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kamyonla ev eşyası taşımak bir sebeple çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına ve sıkıntı çekeceğine, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalettir.

Rüyada sırtında eşya taşımak keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, ele güne muhtaç hallere geleceğine tabir olunur.

Rüyada ev eşyası taşımak hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada ev eşyasını taşımak sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine alamet eder.

Rüyada eşyalarını taşımak iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada kamyonda eşya taşımak hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının eşyasını taşımak diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments