Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek tarafından okşanmak

Rüyada erkek tarafından okşanmak

Rüyada erkek tarafından okşanmak hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yanlış işler yapacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada erkek tarafından okşanmak gördüyseniz:

  • Size yardım etmeye çalışan ya da size bir şeyler sunan ya da teklif eden kişiler olabilir.

Rüyada bir erkek tarafından okşandığını görmek geçim derdi çekmeyeceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada erkek tarafından okşanmak büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkek tarafından okşanmak başına uğursuzluklar geleceğine, ağız tadı ile yaşanacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada hoca tarafından okunmak dileklerinin gerçekleşeceğine, kendisi için faydalı şeyler yapacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına rivayet eder.

Rüyada biri tarafından okunmak sevinçten gözyaşı dökeceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada hoca tarafından okunduğunu görmek kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, keyiflerinin yerinde olacağına, yeni başlangıçlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuran okuyan erkek sesi duymak iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına, isteklerinize kavuşacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşinin oğlu olduğunu görmek iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.