Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkeğin kolunda bilezik görmek

Rüyada erkeğin kolunda bilezik görmek

Rüyada erkeğin kolunda bilezik görmek borçların sonlandırılacağına, işlerin iyiye gideceğine, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, imkânlarının çoğalacağına, isteklerinin yerine geleceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına işarettir.

Rüyada erkeğin kolunda bilezik gördüyseniz:

  • Yapacağınız sunumların karşı tarafın anlayabileceği şekilde olmasına dikkat etmelisiniz.

Rüyada erkek kolunda bilezik görmek zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına alamet eder.

Rüyada erkeğin kolunda bilezik görmek rahat nefes almaya başlayacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına yorulur.

Rüyada erkeğin kolunda altın bilezik görmek sorunlarından kurtulacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kolunda bilezikler görmek mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine rivayet eder.

Rüyada kolda altın bilezikler görmek kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün kolunda bilezik görmek borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının kolunda bilezik görmek kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına delalettir.

Rüyada kendi koluna altın bilezik takmak rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments