Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ekmek tartmak

Rüyada ekmek tartmak

Rüyada ekmek tartmak keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, endişelerinin, üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada ekmek tartmak gördüyseniz:

  • Kuzenleriniz, kardeşleriniz veya diğer akrabalarınızla ilgili hoş haberler alabilirsiniz.

Rüyada ekmek tartmak atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yün tartmak insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kendini tartmak sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına delalettir.

Rüyada pirinç tartmak zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada zeytin tartmak eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına tabir olunur.

Rüyada terazi tartmak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, bir türlü kendine gelemeyeceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına işarettir.

Rüyada altın tartmak çok hayır duası alacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, zor günler geçirileceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine tabir olunur.

Rüyada süt tartmak haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.