Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sermayesinin çoğalacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak gördüyseniz:

  • Duygularınız sizi destekliyor.

Rüyada denizden boğulmadan kurtulmak türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde boğulmaktan kurtulmak yeni bir hayat kuracağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine alamet eder.

Rüyada denizde boğulmak üzereyken kurtulmak uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada denizde boğulurken kurtulmak ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, spor yapmaya başlanılacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizde boğulmaktan kurtulmak deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine tabir olunur.

Rüyada denizde boğulmak ve kurtulmak sorunlarını çözebileceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine rivayet eder.

Rüyada denizden boğulmaktan kurtulmak onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, kötü sözler duylacağına yorulur.

Rüyada boğulup kurtulmak sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, hedeflere ulaşılacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Puşuli

Bilmediğim evde camdan dışarı bak. Aniden sular yükselmeye başlıyor kız çocuğu var sudan onu alıyorum evin içine kurtarıyorum fakat tam eve camdan su basacakken ikimizde kurtuluyoruz boğulmadan