Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok güvercin görmek

Rüyada çok güvercin görmek

Rüyada çok güvercin görmek en kısa zamanda ayağa kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, nefsine yenileceğine, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, bunun şans olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına tabir olunur.

Rüyada çok güvercin gördüyseniz:

  • Sizi manipüle etmeye çalışan ya da sinirlendiren kişiler olabilir.

Rüyada güvercin ve fare görmek önemli kararlar alınacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada güvercin yumurtladığını görmek çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine inanılır.

Rüyada güvercin yuvaları görmek zarar verici olaylar yaşanacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada güvercinin yandığını görmek yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada güvercinin takla attığını görmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü beyaz güvercin görmek Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine yorulur.

Rüyada yavru güvercinler görmek durumun değişmesine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına rivayet eder.

Rüyada güvercinlere yem atmak borcunu ödeyeceğine, kişinin kazancının artacağına, kendisini çok yıpratacağına ve üzüleceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.