Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok fazla yatak görmek

Rüyada çok fazla yatak görmek

Rüyada çok fazla yatak görmek kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok fazla yatak gördüyseniz:

  • Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir.

Rüyada çok fazla yatak görmek sevdiği birini kırmaya, hastalıkların sona ereceğine, kişinin aradığı şifaya kavuşacağına alamet eder.

Rüyada birden fazla yatak görmek kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada birden fazla asker görmek sağlığını geri kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, darlığa düşmeyeceğine işarettir.

Rüyada birden fazla ay görmek insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada birden fazla anahtar görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, kişinin kazancının artacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına işarettir.

Rüyada çok fazla kağıt para görmek zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine yorulur.

Rüyada çok fazla gelinlik görmek zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birden fazla horoz görmek çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments