Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çocuğunun trafik kazası geçirdiğini görmek

Rüyada çocuğunun trafik kazası geçirdiğini görmek

Rüyada çocuğunun trafik kazası geçirdiğini görmek gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, keyfe kavuşacağına, zengin için yoksulluğa, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada çocuğunun trafik kazası geçirdiğini gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren işlerinize, sosyal yaşamınıza veya aşk hayatınıza daha fazla zaman ayırmak için işlerinizi belli bir seviyede tutmanız gerekebilir.

Rüyada çocuğunun trafik kazası geçirdiğini görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada trafik kazası geçiren birini görmek İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine yorulur.

Rüyada trafik kazası geçirmek söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, çeşitli kırgınlıklar olacağına alamet etmektedir.

Rüyada trafik kaza geçirmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının trafik kazası geçirdiğini görmek ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, dertlerin aşılacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada trafik kazası geçirmek ve yaralanmak kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine delalettir.

Rüyada birinin trafik kazası geçirdiğini görmek kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.