Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çeyrek altın altın görmek

Rüyada çeyrek altın altın görmek

Rüyada çeyrek altın altın görmek yeni işlerin geleceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, sorunlarının artacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine inanılır.

Rüyada çeyrek altın altın gördüyseniz:

  • Bazı konular hassasiyet gerektiriyor.

Rüyada çeyrek altını başkasına vermek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine delalet eder.

Rüyada çeyrek altın takıldığını görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, zahmetli bir işin altından kalkılacağına yorulur.

Rüyada birçok çeyrek altın görmek zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine işarettir.

Rüyada çeyrek altın aldığını görmek hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına delalettir.

Rüyada çeyrek altın eline almak çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, eve kapanıp, kendine döneceğine, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada çeyrek altın hediye etmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada küçük çeyrek altın görmek büyük aksilikler yaşayacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeyrek altın yutmak uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments