Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çekim yapmak

Rüyada çekim yapmak

Rüyada çekim yapmak insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, başarı kaydedeceğine inanılır.

Rüyada çekim yapmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişi ile mesleğiniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir.

Rüyada çekim yapmak kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kamerayla çekim yapmak hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına yorulur.

Rüyada reklam çekimi görmek ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada dizi çekimi görmek zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kamera çekimi görmek maddi kriz yaşanacağına, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yer çekimi görmek kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada film çekimi görmek dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, mutluluk ve huzur bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sınıfta ders yapmak ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, huzurlu günler görüleceğine, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments