Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada buzdolabında meyve görmek

Rüyada buzdolabında meyve görmek

Rüyada buzdolabında meyve görmek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına, sorumlulukların azalacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine inanılır.

Rüyada buzdolabında meyve gördüyseniz:

  • Üzerinizde otorite sahibi olan kimselerle karşılıklı olarak gerilimleriniz olabilir.

Rüyada buzdolabında meyve görmek kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine inanılır.

Rüyada kırık buzdolabı görmek borçlarının kapanacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada buzdolabında para görmek resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine inanılır.

Rüyada buzdolabından yumurta almak atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine işaret eder.

Rüyada buzdolabında şeftali görmek bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına rivayet eder.

Rüyada buzdolabında üzüm görmek işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada buzdolabında tatlı görmek sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına inanılır.

Rüyada buzdolabında elma görmek başarısız olacağına, kötü günler geçireceğine, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments