Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyüyen bitki görmek

Rüyada büyüyen bitki görmek

Rüyada büyüyen bitki görmek zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine tabir olunur.

Rüyada büyüyen bitki gördüyseniz:

  • Özel yaşamınıza veya finansal konulara ait problemlerin detaylı şekilde sıralanması gerekiyor.

Rüyada büyüyen bitki görmek sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına delalet eder.

Rüyada toprağa bitki ekmek çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada bitki yetiştirmek anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, parasını ve işini kaybedeceğine işarettir.

Rüyada kuru bitki görmek attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına rivayet eder.

Rüyada salon bitkisi görmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, evlerin ayrılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bitki çayı demlemek rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Rüyada su bitkisi görmek çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tütün bitkisi görmek ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine bu sebeple de faturaların birikmesine ve ödenemez olacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.