Rüyada bütün nar görmek

Rüyada bütün nar görmek işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, elinin darlığa düşeceğine, önünün kapanacağına, çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına inanılır.

Rüyada bütün nar gördüyseniz:

  • Manevi yaşama verdiğiniz önem oldukça belirgin.

Rüyada bütün nar görmek aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, kara kara düşünür olacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine delalettir.

Rüyada bütün sureleri okumak işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada bütün meyveleri görmek hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada bütün parmaklara yüzük takmak mutluluktan havalara uçacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada bütün sevdiklerini görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada bütün çiğ tavuk görmek kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, stresten uzaklaşacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına yorulur.

Rüyada bütün ölüleri görmek borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine işarettir.

Rüyada bütün aile görmek yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, rüya sahibinin elinden gelenleri yapsa da bu işi bitiremeyeceği için moral bozukluğu yaşayacağına, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Ehl-i Tabir'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top