Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birine parfüm hediye etmek

Rüyada birine parfüm hediye etmek

Rüyada birine parfüm hediye etmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, saygın bir hayat yaşayacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, güzel günler yaşanacağına delalettir.

Rüyada birine parfüm hediye etmek gördüyseniz:

  • Duygularınızı göstermek için biraz daha beklemelisiniz.

Rüyada parfüm hediye etmek üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına yorulur.

Rüyada parfüm hediye vermek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, zenginliğinin süreceğine, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine rivayet eder.

Rüyada birine parfüm hediye etmek rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada birinden hediye parfüm almak dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına alamet eder.

Rüyada hediye parfüm almak hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına alamet eder.

Rüyada parfüm hediye almak yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hediye parfüm görmek ün sahibi birisi olunacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parfüm hediye edildiğini görmek ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments