Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinden kılıç almak

Rüyada birinden kılıç almak

Rüyada birinden kılıç almak son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına, hayatının kolaylaşacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, hedeflerini tutturacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada birinden kılıç almak gördüyseniz:

  • Altından kalkamayacağınız işlere talip olma veya tutamayacağınız sözler verme ihtimaliniz söz konusu olabilir.

Rüyada kılıç satın almak hayli sağlam başarılara imza atacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, mesleğinde uzmanlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada havada kılıç görmek aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine yorulur.

Rüyada birini kılıçla öldürmek işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada kılıç kuşanmak tatsızlıklar çıkacağına, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada kılıç çiçeğini görmek rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada paslı kılıç görmek yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine delalettir.

Rüyada kırık kılıç görmek herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kılıç balığı tuttuğunu görmek yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments