Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birden çok bıçak görmek

Rüyada birden çok bıçak görmek

Rüyada birden çok bıçak görmek dik durmaya çalışacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, borçlarının ödeneceğine, hayatının olumsuz yönde değişeceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, alışık olmadığı, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine inanılır.

Rüyada birden çok bıçak gördüyseniz:

  • Sizi aşkınızı veya belli bir konuya adanmışlığınızı ispat için harcama yapmak ya da yapmamakla suçlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada birden çok bıçak görmek aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, zor günler geçireceğine, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, günah işlemeyi terk edeceğine işaret eder.

Rüyada birden fazla bıçak görmek sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada birden fazla koyun görmek yerinde saymayacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada birden fazla asker görmek böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada birden fazla diş görmek yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına, gönül kapılarını açacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birden fazla uçak görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, hedeflere ulaşamayacağına, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada birden çok hilal görmek hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birden fazla iğne görmek yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments