Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir bacağını kısa görmek

Rüyada bir bacağını kısa görmek

Rüyada bir bacağını kısa görmek rüya sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir bacağını kısa gördüyseniz:

  • Siz dinginliği sağlamak için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüyada bir bacağını kısa görmek dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada kısa bacak görmek çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına delalet eder.

Rüyada bacağı kısa görmek patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacağını kısa görmek karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacağının kısa olduğunu görmek işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, stresten uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir bacağın kısa olduğunu görmek evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına işarettir.

Rüyada kısa parmak ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada kısa kollu namaz kılmak yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments