Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bilezik takmak

Rüyada bilezik takmak

Rüyada bilezik takmak yapılan işte çok zarar edileceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yaptığı işlerin de içine sineceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına delalettir.

Rüyada bilezik takmak gördüyseniz:

  • Daha yeni bir gözle veya farklı bir bakış açısıyla bakabilirseniz, farklı nüanslar veya işaretler yakalayabilirsiniz.

Rüyada altın bilezik koluna takmak eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kola altın bilezik takmak sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına delalet eder.

Rüyada altın bilezik takmak çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada altın bilezik görüp takmak çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilezik bulup takmak evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada altın bilezikler takmak sıkıntılarının biteceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine işarettir.

Rüyada dört tane altın bilezik takmak sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine alamet eder.

Rüyada kola bilezik takmak kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments