Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada benini koparmak

Rüyada benini koparmak

Rüyada benini koparmak endişelerinden kurtulacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, ufkunun açılacağına, hayata olan bakışının da olumlu yönde gelişeceğine, bolluğun sürekli olacağına işarettir.

Rüyada benini koparmak gördüyseniz:

  • Ek sorumluluklar ortaya çıkabilir.

Rüyada insana benzeyen köpek görmek endişelerinin son bulacağına, sadece kendisini düşüneceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolunda et beni görmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin beni kovaladığını görmek mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada yüzünde ben olduğunu görmek bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, yatırımlarının kar getireceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendine benzeyen cin görmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına tabir olunur.

Rüyada yüzü benli görmek çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına delalet eder.

Rüyada yüzde et beni görmek başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine işaret eder.

Rüyada bacakta ben görmek çok zor durumlara düşeceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments