Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bayanla öpüşmek

Rüyada bayanla öpüşmek

Rüyada bayanla öpüşmek kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, işlerini boşvereceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayanla öpüşmek gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Rüyada bayan bayanla öpüşmek yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada bayan arkadaşını hamile görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayan ayağı görmek büyük fırsatlarla karşılaşacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir bayanla tartışmak aile saadetinin artacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir bayana aşık olmak işlerlik kazanıp insanla dolacağına, işlerinde kara geçeceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine tabir olunur.

Rüyada bayan tuvaletine girmek çektiği eziyetle baş başa kalacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bayanla görüşmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bayan eli tutmak işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments